Aktualności / 2015-10-27 /

Headlines Porter Novelli dla Programu Rozwoju Eksportu


Headlines Porter Novelli wspiera Program Rozwoju Eksportu, przygotowany przez Bank Zachodni WBK, Bisnode, Google, KUKE S.A. i PwC. Jest to inicjatywa skierowana do polskich przedsiębiorców, mająca na celu ułatwienie ich ekspansji na rynkach zagranicznych. 

Celem Programu Rozwoju Eksportu jest praktyczne wsparcie polskich eksporterów w ich działalności na rynkach zagranicznych. W ramach pierwszej części Programu, w największych polskich miastach zorganizowano cykl 12 konferencji, w których udział wzięło prawie 700 przedstawicieli firm z różnorodnych branż. Podczas tych spotkań, eksperci Banku Zachodniego WBK, Bisnode, Google, KUKE S.A oraz PwC dzielili się swoimi doświadczeniami oraz praktyczną wiedzą, która ma pomóc w odniesieniu biznesowego sukcesu poza granicami Polski.

"Program Rozwoju Eksportu to szansa dla polskich firm, które nie chcą ograniczać swojej działalności jedynie do rodzimego rynku" - mówi Joanna Pruszyńska-Witkowska, CEO Headlines Porter Novelli. "Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tę inicjatywę. Wierzę, że przyczyni się ona do dalszego zwiększania roli eksportu w gospodarce naszego kraju" -dodaje.

Program Rozwoju Eksportu jest inicjatywą długofalową. Więcej informacji o projekcie znaleźć można na stronie: http://www.bzwbk.pl/ms/rozwoju-eksportu/program-rozwoju-eksportu.html. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z umieszczonej na stronie Bazy Wiedzy, a także sprawdzić aktualności związane z sektorem eksportowym.