Aktualności / 2015-10-25 /

Headlines Porter Novelli wspiera Grupę MOL


Headlines Porter Novelli przeprowadza działania komunikacyjne wokół tegorocznej edycji międzynarodowego programu rozwoju talentów UPPP Grupy MOL. W ramach współpracy, Headlines odpowiada za adaptację komunikacji do specyfiki rynku polskiego, prowadzenie biura prasowego Programu oraz koordynację współpracy z mediami studenckimi i blogerami.

Do udziału w Programie zaproszeni są w szczególności studenci kierunków związanych z geologią, przemysłem wydobywczym i zarządzaniem projektami inżynierskimi. Do konkursu można zgłaszać całe drużyny lub podczas rejestracji znaleźć członków zespołu odpowiednich ze względu na kraj, uczelnię czy dany typ studiów. Najlepsze drużyny zmierzą się w finale rozgrywanym na żywo w Budapeszcie, konkurując o pulę nagród w wysokości 25 tys. Euro i możliwość podjęcia pracy w MOL Group.

Za komunikację Programu na innych rynkach odpowiadają agencje zrzeszone w sieci Porter Novelli. Kluczowymi krajami w realizacji kampanii są: Polska, Wielka Brytania, Norwegia, Rosja, Austria i Niemcy.