Aktualności / 2017-04-06 /

Kongres Biznesowy Salon Expert L’Oréal Professionnel 2017


W marcu b.r. odbyła już trzecia edycja prestiżowego Kongresu Biznesowego Salon Expert L’Oréal Professionnel. Celem tego dwudniowego wydarzenia jest wsparcie rozwoju biznesowego Salonów Expert L’Oréal Professionnel, a także zacieśnienie relacji z partnerami biznesowymi firmy.

Tegoroczna edycja zgromadziła ponad sześciuset uczestników, w tym ponad pięciuset właścicieli i managerów Salonów Expert L’Oréal Professionnel z całej Polski. Uczestnicy kongresu wzięli udział w wykładach i warsztatach dotyczących m.in. nowych trendów i technologii, zarządzania zespołem i rozwoju biznesu. Wsród prelegentów znaleźli się m.in. pracownicy L’Oréal Polska, jak również zewnętrzni specjaliści. Natalia Hatalska – analityk trendów i założycielka infuture hatalska foresight institute – opowiadała o najważniejszych trendach, które wpływają na branżę beauty, 

Kasia Sokołowska – reżyserka pokazów mody – dzieliła się swoim doświadczeniem z zakresu poszukiwania pasji w życiu zawodowym, Agustin Egurrola – tancerz, choreograf i założyciel Egurrola Dance Studio – zdradzał tajniki odnoszenia sukcesu w biznesie, a Beata Kapcewicz – trener i mówca motywacyjny – uczyła budowania silnego i zaangażowanego zespołu.

Headlines Porter Novelli było odpowiedzialne za organizację części merytorycznej Kongresu, współpracę z prelegentami i wsparcie eventowe.