Projekty

Biegnę dla Kacpra


Wsparliśmy sportowo-charytatywny projekt „Biegnę dla Kacpra”, zorganizowany przez Darka Szasta, tatę rocznego Kacpra, który urodził się bez części lewego przedramienia i lewej dłoni. Projekt polegał na przebiegnięciu przez tatę 750 km z północy na południe Polski, aby w ten sposób zebrać fundusze na protezowanie i rehabilitację synka.

Zadaniem Headlines było nagłośnienie inicjatywy w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pozyskanie sponsorów i partnerów Biegu. Nasze zaangażowanie okazało się bezcenne! Spowodowaliśmy prawdziwe szaleństwo medialne – o projekcie mówiły największe stacje telewizyjne, radiowe, prasa oraz Internet. Radio Zet objęło projekt patronatem, redakcje Dzień Dobry TVN, Teleexpresu, Pytania na Śniadanie towarzyszyły Darkowi w kluczowych etapach jego biegu. Łącznie udało nam się pozyskać ponad 70 minut czasu w telewizji i radiu. Duże zainteresowanie ze strony mediów tradycyjnych przełożyło się na sukces inicjatywy w mediach społecznościowych.

W ciągu tylko jednego miesiąca fan page „Biegnę dla Kacpra” zdobył ponad 44 tysiące fanów! Do wspierania Dariusza Szasta włączyliśmy Polaków - wiele osób przyłączało się do biegu, oferowało nocleg, wpłacało pieniądze na konto Fundacji wspierającej akcję. Inicjatywę Dariusza Szwasta wsparły również firma Deutsche Bank PBC S.A. oraz marka Atoperal Baby, które urzeczone jego determinacją i poświęceniem przekazały pieniądze na leczenie Kacpra. Łączenie w ciągu 34 dni trwania biegu zebrano ponad 82 tysiące złotych.

Galeria